Een paard in het zonnetje… Blue!

Een paard in het zonnetje… Blue!

Blue! Wat kunnen we vertellen over Blue? Dat hij geweldig is! En super lief en soms geduldig. Soms ook niet. Dat hij liever niet bij zijn halster of hoofdstel vastgehouden wil worden. Hij wil graag wat meer ruimte. Anders vraagt hij dat wel even vriendelijk door in je hand te proberen te happen.. dan weet je dat je iets te dichtbij was. Maar eigenlijk bijt Blue nooit.
Met het leren aan kinderen is Blue duidelijk. Als jij het vriendelijk vraagt doet hij veel. Ga je te snel of te hard, dan doet hij het gewoon niet. Zoals wanneer je aan hem vraagt of hij even opzij wil stappen. Ga je duwen? Dan duwt hij terug en verzet geen stap. Blijf je zacht je vraag aanhouden? Dan doet hij wel een stapje opzij.

Blue wordt vaak uitgekozen door kinderen, maar ook door volwassenen die zijn uitstraling en gedrag meteen kunnen waarderen. Ook bij de coaching. Blue is geweldig en gevoelig.

Blue houdt heel erg van eten en staat dan ook vaak vooraan als hij denkt dat er wat te eten te halen is.

Blue, die niet kon longeren toen hij hier kwam. Blue, met hem heb ik mijn examen grondwerk en dubbele lange lijnen gedaan! Zo trots op hem!

Blue, dikke vrienden met Harlie. Zoveel spelen als zij deden. Blue zal Harlie wel missen. Er wordt niet zoveel meer gespeeld. Blue lijkt het goed te kunnen vinden met Timmie, Binky en Fló. Vooral omdat Fló heel goed kan kriebelen.

Blue houdt heel veel van wandelen buiten. Lekker over de dijk stappen of draven.
Blue is geboren in 2005, dat maakt hem nu 20 in 2025. Maar volgens mij voelt hij zich nog 5 af en toe!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *